Tako ali drugače ji ne moreš uiti. Menstruacija je vedno tukaj s tabo. Ali si moški in jo doživljaš preko tvoje drage ali si ženska in jo imaš vsak mesec... menstruacija je del tvojega življenja in čas je, da jo sprejmeš.

Vsaka ženska ima različno menstruacijo. Enim prihaja točno, drugim zamuja, treje imajo enkrat tako in drugič drugače. Ali je ali je ni... vsak mesec je debata o menstruaciji.

Lepe in grde stvari v zvezi z menstruacijo

Koliko krat si se že zalotil/a, da si govoril/a kaj grega o menstruaciji? Kot npr.

Spet zamuja! Je ni? Ma kaj glih sedaj je morala pridet? Kaj ravno zdaj? A glih med dopustom? Ravno danes, ko sem hotel sexati? Je morala pridet glih, ko sem na morju? Joooj... ravno za poroko jo bom imela!

In podobne izjave. Temu jaz rečem energijki drek! Ja! Prav si prebrala. To je dobesedno drek. Saj veš... to je tisto, ko nihče ne tika in smrdi.

A se zavedaš, koliko negativnih sodb in zaključkov se je tako nehote zapisalo v tvojo maternico? A veš, da se vsaka misel (izrečena ali neizrečena) vedno zapiše v tvoje energijsko polje in se obesedno zalepi za tvoje organe?

V tem primeru se vse te negativne misli zalepijo na tvojo maternico in tako ustvarjajo slabo počutje, bolečine, bolezni... Skratka... imaš en kup dreka tam, ker bi morala biti čista energija kreacije, sproščanja, lahkotnosti, ljubezni, orgazmične energije, negovanja in podobno.

Več kot je energijskega dreka zalepljenega na tvoji maternici, večja je verjetnost, da boš imela težave z:

  • boleče menstrucije
  • bolečine pri seksu
  • izcedek
  • boleči spolni odnos
  • težave z zanositvijo
  • miomi
  • policistični jajčniki
  • izguba menstruacije
  • spontani splavi
  • nedonošeni otroci
  • glavoboli
  • utrujenost
  • nejevolja
  • ... in še in še...

Lepe misli in čista energija tvoji maternici omogoči zdravljenje

Ko lepo skrbiš za svojo maternico, ko si do sebe ljubeča in skrbna, ko negativne misli, sodbe in zaključke odstranjuješ iz svojega življenja, se tvoja maternica napaja s samimi pozitivnimi energijami. Takrat ni težav z menstruacijo, počutiš se odlično, ni glavobol, ni PMS in preprosto, ko pride tisti del meseca in imaš menstruacijo, je skoraj tako, kot da je ne bi imela.

A si vedela, da ni normalno, da imaš bolečo menstruacijo?

A si vedela, da ni ljubeče do tebe, da trpiš?

Na sebi sem preizkusila že veliko stvari. In izdala ti bom eno skrivnost. Med vsemi mi je najbolj pomagal program Ljubeča maternica.





Sedaj se počutim kot boginja. Moja menstruacija je točna. Nič več me ne boli. Glavoboli so preteklost. Med spolnimi odnosi se moja "ta mala" lepo navlaži, je voljna in mehka in spolni odnos ni nikoli boleč ali na silo. Prav lepo je biti ženska in imeti energijsko čisto maternico. Odkar sem izvedla ta program, sem začela uporablati mojo žensko energijo za kreacijo mojega življenja. In izdam ti skrivnost... sedaj sem srečna še bolj, kot kadarkoli prej :)

Ljubeča maternica je omogočila že mnogim ženskam, da so rešile svoje težave povezane z menstruacijo in maternico. Če te zanimajo njihova mnenja, si preberi tole.

Ta čudoviti program, ki ga kupiš za samo 55€, ga lahko opraviš vsak mesec ali vsakič, ko začutiš, da se nekaj začne dogajati v predelu maternice ali ženskih spolnim organov in bi rada to spremenila. Program Ljubeča maternica je tvoj za celo življenje.

Mnenja strank

Hey,hey. Ti moram povedati veselo novico, ker je do tega prišlo tudi po tvoji zaslugi :) JA..smo v pričakovanju! :D   Hvala za vse!
Tjaša
Mnenje ljubeča maternica - Tjaša noseča
Moram ti napisat povratno informacijo o programu Ljubeča maternica. Včeraj se je med delavnico sprostil moj zgornji del telesa. Imam občutek, da mi je padla skala iz srca… dobesedno! In solze so se mi ulile vmes kot iz pipe. In danes mi gori celo telo… ma tako močno, da imam še vedno mravljince po telesu.  
In kaj zdaj počnem? Moje telo se je odločilo da noče ustat in ležim še vedno na istem mestu kjer sem bila.
Maša hvala iz srca!
Maja, 35 let
Ljubeča maternica Maja
Mašaaaa... Jaz ti pošiljam povratne informacije od včerajšnjega večera s tabo na programu Ljubeča maternica.  
Meni je bilo fulllll lepo, občutki-mravljinčenje po celem notranjem delu trebuha, občasno slikanje, in na koncu vsega čiščenja praznina in toplota. Po zadnjem polaganju rok sem že lebdela na postelji in fulll zadovoljno uživala, dokler me ni presenetila mrzlica in tresenje od mraza, tako se mi še ni zgodilo. In pišem ti sedaj ker sem po uni mrzlici tako močno zaspala, da sem zgubila konec.
Danes zjutraj sem naredila nalogo in bilo mi je kot občutek napihnjenega balona s helijem. Si predstavljaš, obroba maternice in notri nekaj praznega ki lebdiiii... Tako lahka še nisem bila nikoli.....
Hvala hvala hvala hvala Maša še za naprej.
Klara, 37 let
Ljubeča maternica Klara