Ola čau! Da ti poročam po enem tednu uporabe telesnega procesa in čistilnega izreka za demone – zaganjam vse vsak dan. Rezultati so; sem bolj mirna, prisotna, naredila sem kar nekaj stvari čisto izven svojih starih navad in avtomatizmov.
Očitno je pa proces sprožil tudi neke WTF drame (s sosedo in z bližnjo osebo. Bilo je tako..nepričakovano, intenzivno. Priplavali so stari poskusi manipulacije, nabijanja krivde in celo družinski programi "kazni", če ne ubogam.
Zanimivo pa je, kako lahkotno sem vse to shendlala. Namesto da bi šla v krč ali dramo (no ja, sem šla malo, priznam) sem ostala v svoji potenci in hitro prepoznala, za kaj gre. Čutim, da je v meni bistveno več mene, meje lažje postavljam. Kot da se je prostor pucal težkih energij.
Marjeta
Mnenje proces o demonih
Barsi so fantastična tehnika. Brez njih si ne predstavljam več življenja. Dejansko. Nisem človek, ki pisari mnenja vsepovprek. V bistvu jih zelo nerada pišem javno. Ampak, če sem v kaj prepričana, so to barsi. Kolikokrat so mi že rešili rit po domače povedano. Totalen reset možganov. Kar naenkrat najdeš odgovor ali rešitev. Ali pa "zgolj" popolno umirjenost. Še bolj priporočam, da se barsov naučita oba s partnerjem, da si jih lahko podarjata. Ali pa recimo ti in tvoja top kolegica. Če pa oboje ne gre, potem pa tudi ni panike, ker obstajajo izmenjave pri Maši. Barsi definitivno niso zgrešena investicija.
Nina Primc
Mnenje Access Bars Nina Primc
Ejla ciao ♥️♥️dobro jutro. 
To ti moram povedat oz. napisat.
Prvo hvala, ker si me povabila na včerajšnji telesni proces in cliring za demone. Poglej kaj se mi je zgodilo... zgodaj zjutraj sem imela nočne more...grozno je bilo...takoj sem so začela zaganjati telesni proces in cliring in pol sem se spomnila na zaščito. Zbudila sem se kot sova, budna, lahkotna in polna energije... to še ni vse. Zaganjala sem tudi Andreju med spanjem, ko je začel kričati; ne, ne, ne,... pol se je umiril in spal skoraj do sedmih in pol... Pa še to. Zvečer, ko sem prišla domov nisem bila tako sitna za it spat in prosit otroke, da se spokajo v posteljo... bila sem mirna in lahkotna....kako je lahko še boljše kot tako? ♥️♥️♥️
Meri
Mnenje delavnica demoni Meri
Ne odzovem se na vse, kar me pokliče, ko pa se, sem prisotna z vsem bitjem. Glavobole sem sprejela in jih pod&pocam. Po poslušanju posnetkov sem si mislila, ma kaj bodo meni pomagala “samo" ena vprašanja in govorjenja. Danes je moje prepričanje popolnoma drugačno. Dokler ne poskusiš, si težko predstavljaš, kako enostavno je lahko življenje tudi v najbolj kaotičnem času. Vsem želim vse dobro, Maši pa še enkrat iskrena hvala in hvala tudi vsem, s katerimi smo delili ta srečanja.
Andreja M
Mnenje3 Kako postati denar Andreja M
Imela sem situacijo, ki se je zdela nerešljiva in kjer se mi je zdelo, da orodja ne delujejo. Danes vem, da sem bila samo v uporu in sem želela takojšnje rezultate. Ko sem se resetirala, uporabila orodja in sledila zavedanju, se je vse rešilo nad pričakovanji. Termin smo dobili, nekaj je bilo pisanja, a vse je teklo neverjetno gladko. Danes sem šla podpisat še en plačilni razred višje in izvedela, da bom ob naslednjem nazivu dobila še tri razrede. Kako je lahko še boljše kot to?
Andreja M
Mnenje2 Kako postati denar Andreja M
V ponedeljek sem sicer proti koncu klica zaspala, vendar sem neizmerno hvaležna za vsa predana znanja in orodja. Hvala, Maša, in hvala tudi vsem udeležencem za vprašanja, bila so velik doprinos za vse nas. Hvaležna sem, da sem se odzvala temu klicu, saj ko imaš enkrat orodja, lahko res čaraš. V teh mesecih, odkar sem spoznala Mašo, se je zgodilo toliko čudežev, da bi lahko napisala mini knjigo. In minilo še niti eno leto ni! Kaj vse je še mogoče?
Andreja M
Mnenje1 Kako postati denar Andreja M
Draga Maša! 
Tudi iz moje strani hvala. V to delavnico sem šla zgolj iz zavedanja in dopuščanja, da mi bo prinesla več, kot samo to, kar je bila tema. In končni rezultati so za moje življenje nad pričakovanji (nezavednimi). Prvo me je spravilo na temelj, potem pa me dvigovalo in se je vse začelo prikazovati lahkotno in z več zavedanja in seveda tudi moči. In ravno vprašanja za vprašanjem so odstirala prostor, ki je bil zasičen z marsičem. 
Hvala za tvoje zavedanje, voljnost, podarjanje in ustvarjanje prostora za vstopanja na poti neskončnih možnosti. Ostani na valu in s teboj tudi vsi mi. Hvala.
Mirjana
Mnenje Kako postati denar Mirjana
Ko začnemo prihajat k Maši na njene čarobne seanse... potem nimaš več nobenih omejitev, samo izbiraš kar ti življenje prinaša in ti je v doprinos! 
Meni Življenje pinaša vsak dan več! 
Hvala Maša
Andreja Šalamun
Mnenje o seansi Andreja Šalamun
Tole morem deliti s teboj. Sama veš, da se bojim višine in da se ne vozim čez viadukte in nadvoze. Danes sem morala hči peljati do Ljubljane. Ko sva se vračali sem začela uporabljati orodja. Telo kaj si želiš? Telo kaj naj sedaj naredim... in sem padla v paniko. Čez zelo kratek čas sem se začela počutiti ful lahkotno. In veš kaj? Šla sem na Trojanski viadukt in se mi je zdelo vse tako nizko. Bila sem ful ponosna nase, ker sem po 7 letih zmogla peljati čez viadukte. Danes mi je uspelo. Kako je še boljše kot tako? In sem res hvaležna, da odkrivam neke nove dimenzije.
Andreja
Mnenje Access Bars in DM in MD Andreja
Temelji so zame življenje. Izbrati temelje je izbrati življensko energijo.  Edino kar je, da se cim pogosteje posluša posnetke in bere skripto.
Odkar sem bilq pri Maši na temeljih, delam dnevno na orodjih. Ni mi žal, da sem se udeležila temeljev. Me čaka še veliko dela, da utrdim mišico. Pri drugih ljudeh že takoj slišim besede, ki jih sama ne uporabljam skoraj nič več. So pa bile te besede stalno v mojem besednjaku. Hvala.
Bernarda
Mnenje temelji Bernarda
Maša dobro jutro.
Imam eno malo "neumno" vprašanje (ali mogoče niti ne).
Včeraj ko sem šla od tebe, sem se res počutila kot bi lebdela na oblaku, lahkotna, agilna.
Danes na vagi pa, kar 1,4kg lažja..... a je to možno, da je od terapije?
Sama se namreč vagam vsaki dan (noro vem, ma le tako lahko ohranim to kar sem dosegla). Zato tudi vem razliko v teži. 
Morem še dosti naredit, ma jaz se počutim boljše.
Mislim, da je bilo po dolgem času, res najboljše vložen denar. Hvala ti od srca.
Mateja
Mnenje Magično doživetje Mateja
Danes je hčerka od moje prijateljice izbrala da ji naredim barse. Imela je glavno vožnjo. Naredila sem ji barse in nekaj strahu smo prečistile... in poteeem... seveda je uspešno zvozila  kako je lahko še boljše kot tako?!
Hvala Maša, za vso predano znanje!
Andreja Šalamun
Mnenje Access Bars Andreja Šalamun