Program Ljubeča maternica je super! Priporočam ga vsaki ženski, ki si želi naredit korak naprej in zaživet sebe. <3
Anja
Mnenje Anje o Ljubeči maternici
Draga Maša, hvala za vse, kar delaš za nas in deliš z nami.. za tvoja znanja, izkušnje, predvsem pa za tvoja neprecenljiva zaznavanja. Si veliko več, kot o sebi poveš sama <3 <3
Mojca Penko
Mnenje Mojca o Maši
Draga Maša rada bi ti povedala da sem zelo hvaležna in vesela ker sem se odločila in izbrala tebe ! Bila je neverjetna izkušnja in prvič sem doživela nekaj tako čarobnega! Že takoj ko sem stopila v prostor in zagledala Mašo sem vedela da je to to, tako da, vam jo priporočam. Še isti dan sem opazila spremembe in ljudje okoli mene so opazili razliko, da kar žarim in da oddajam dobro energijo. Res čarobno!  In Maša še enkrat iz srca hvala.
Karin
Mnenje Karin o Maši
Zakon <3<3. Počutje je top! Seveda zahvaljujoč tebi.
Milijana Nebesni
My conscious soap - Milijana Nebesni
Ejla... milo je čudovito... se mi ni želelo peniti v rokah... Tako da sem morala dejansko z milom po telesu... in v glavo je skočilo kar samo. Lepo navlaži kožo in ustvari željo po več dotika - da si telo želi dotik <3 vlaga je boljša, ker je dejansko koža gladka in bolj vlažna... ko sem se brisala, sem imela občutek, da se ne morem obrisati na suho. Resnično hvala za to darilce ... komaj čakam, da ta drugega probam.
Klavdija
My conscious soap Strast - Klavdija
Res je čudovito milo <3MIR<3, moje telo ga preprosto obožuje. Hvala Maša da si mi podarila to milo!
Gaja Podgornik
My conscious soap MIR - Gaja Podgornik
Milo odlično. Glede na to da imam razne alergije in ni vsak šampon zame. Najprej sem ga poskusila samo na rokah. In je bilo super. Drug dan sem naredila poskus se na nogah, nobene alergije. Super. Sedaj, ga uporabljam vsak dan. Pa še to, prej sem imela zelo suho in izsušeno kožo. In po tem sem polna energije. Hvala Maša za to čudovito darilo.
Katarina
My conscious soap zemlja - Katarina
Evo, sem takoj sprobala milo. Cela sem se z njim oprala. Tudi lase. Še nikoli nisem oprala las z milom. Na koncu nisem dala svoje maske, ker sem hotela videt rezultat. Kaj naj rečem..sem presenečena. Lase sem lahko razčesala, kar pa drugače ne morem, če ne dam maske. Še balsam mi je prešvoh. Moji laski so sedaj mehki, čisto drugače jih otipam kot ponavadi. Koža ne zateguje. Imam suho pozimi in potrebujem kremo. Zdaj je nisem dala. Ma super je res. In meni se je tudi penilo, spere se takoj. Sem res zadovoljna veš. Hvala <3. Bom poročala če bo kaka sprememba na koži ali laseh.
Sonja
My conscious soap MIR - Sonja
Priprave na prvega dobrega gospoda hvala Maša Plaznik in Žarek sreče za lepši dan za to super milce, ki dejansko deluje. Sem že v čudovitih, sexy božičnih nogavicah na jelenčke, čakajoč kaj bo le-ta prinesel jutri.
Emilija Kastelic
My conscious soap strast - Emilija
Kupila sem my conscious soap milo povezava z zemljo. Moram res pohvaliti. Res da en poseben občutek miru in naredi zelo lepo kožo.
Lea
My conscious soap zemlja - Lea
Masa. Sporocam ti, da sem danes prvic uporabila tvoje kanalizirano milo. Je fantasticno. Je prav drugacno, tudi spira se drugace oz kar izgine s telesa, kot da bi se vpil. Pocutim se lahkotno, kot peresce. HVALA za cudovito darilo. Lep vecer ti zelim <3.
Marjeta
My conscious soap zemlja - Marjeta
Izbrala sem delavnico Imam depresijo ali kaj drugega? Naredila sem delavnico. In Maša... zdaj sem se zbudila po delavnici... Meni osebno je bila super in zdaj se počutim super, kot da lebdim. Hvala <3
Ivana
Depresija - mnenje Ivana