Super milo, te napolni z energijo, prijazno do kože, pa še prijetno diši <3
Sonja Provenza
Že vonj je super..Imam sonce in je prima za oblačne dneve, ko energija pade...
Katarina Omahen
Odlično Milo! Uporabil sem milo Sonce za britje in naslednji dan nisem imel nobenega izpuščaja na koži. Gladka in mehka koža še cel naslednji dan!
Patrik Provenza
Naj povem, da zelo težko zaupam ljudem. Prepustim se le, če začutim. In Maša je ena od teh redkih.Energetski facelift ni le sprememba obraza, je mnogo več. Že po prvi seansi je bil ta videti spočit. Med samo seanso pa se je zgodilo veliko več. Sprostile so se blokade, tiste za katere nisem niti vedela. Najlepši pa je bil vsekakor moment, kjer sem se povezala s pokojnim očetom. Ja, tudi to se lahko zgodi..Tekle so solze, a občutek teže v prsih je izginil s seanso. Za vedno ti bom hvaležna, Maša. Za vse!
Sabina Ličen
Milo toplo priporočam. Poleg tega, da je njegova tekstura izredno prijetna na koži, te resnično obda s posebno energijo. Je prijetnega nežnega vonja, kože ne izsuši kor nekatera druga trda mila. Primerno za vsakogar. Vsaj pri nas doma smo ga poskusili vsi, tudi sin.
Sabina Ličen
Hvala Maša s tvojo pomočjo me čakajo novi začetki. Objem
Zlata Ledinek
Maša, hvala ti za včerajšnje doživetje <3. Ne najdem besed, ki bi opisale kako res magično je bilo, še vedno se mi zdi, da lebdim in moje telo se privaja na vse te čudovite, visoke, čiste vibracije, ki smo jih včeraj prejeli. Med energijsko terapijo sem ful zehala, solze so mi tekle, vmes mi je šlo tudi na smeh, telo mi je trzalo, napetost in teža, ki sem jo vmes začutila v srčni čakri, sta se kmalu po tem stopili v lahkotnost, prisotnost, hvaležnost in občutek neskončne ljubezni. Hvala, ker si. Objem <3
Zadovoljna stranka
Živijo Maša, hvala ti za torkov večer "Poveži se z izvorom, Torus". Prevedla sem si vse zapise iz kart naslednji dan in se jokala ob prebiranju, ker sem bila končno razkrita pred sama s sabo. Utrujena sem bila in drisko sem dobila. A razodetje, ki sem ga prejela, ima zame tako vrednost, da bi lahko še dva dni driskala. Že kot otrok in mladostnica sem pogostokrat si rekla, da pač nisem za ta planet. :) Hvala ti Maša za vse tvoje delo. Če bi imela denarja, bi prišla večkrat k tebi. Ko ga bom imela, zagotovo pridem. Hvala, da si.
Jana
Na skupinski terapiji povezave z izvorom-torusom, sem prišla v stik s svojo energijo, ki sem jo zaznala kot zelo pristno, močno in čisto. Od terapije dalje se z njo bistveno lažje povežem ter stopam v stik s seboj, počutim se pa tudi bolj stabilno in "centrirano". Na terapijo se zagotovo vrnem z namenom, da si dopustim še več prejeti.
Helena
Maša jaz sem se zdaj zbudila, po delavnici... Meni osebno je bila super zdaj se počutim odlično kot da lebdim... Hvalaaaa <3
Ivana
No, da povem še jaz mojo izkušnjo. Februarja sem na smučanju padla in od takrat nisem mogla počepniti, ker me je bolelo koleno. Tudi na skupinski sliki imam koleno na tleh, ker drugače ni šlo. Od delavnice sem si 2x na dan delala tretma in danes zjutraj uspela narediti počep brez bolečin! Juppi!:)
Zadovoljna stranka
Program Ljubeča maternica je super! Priporočam ga vsaki ženski, ki si želi naredit korak naprej in zaživet sebe. <3
Anja