Vem, sem težka stranka ☺. Od vseh premnogih terapij, zdravljenj, “prečiščevanj” … niti ne vem, kako naj vse to opišem … sem daleč najbolj zadovoljna s terapijo pri Maši. Presenečena nad učinkom, presenečena nad natančnostjo napovedi in popolnoma presenečena nad tem, kako me je Maša v prvi minuti natančno “prebrala”. Takoj sem bila prepričana v njene izjemne sposobnosti – ne le priučene, ampak tudi dane. Zagotovo oseba, ki jo priporočam vsem! Jaz sem presrečna, da sem “naletela” na njo …
Petra Škarja, 5KA IZOBRAŽEVANJA
Mašo sem spoznal na enem od podjetniških združenj. Že prvi kontakt mi je bil zelo zanimiv, saj je Maša oddajala tako toplo energijo in bila je drugačna od vseh ostalih podjetnikov v tistem krogu. Konstantno sem jo spremljal na njenih socialnih omrežjih in večkrat uporabil njene predloge, njene izreke in njene sugestije.
Nekega dne sem v podjetju prišel do točke, ko ni bilo več napredka z zaposlenimi. Nisem našel pravega ključa za rešitev tega izziva.
Prišlo je z namenom, da sem Mašo spet srečal na enem od poslovnih sestankov, kjer me je pritegnila z njenim nagovorom. Odločil sem se, da tudi sam poizkusim njen mentorski program in ugotovil, da je res izvrsten. Vendar rešitev za moj problem, ni bila samo pri meni, zato sem moral to zadevo rešiti tudi pri sodelavcih. Tako sem povabil tudi sodelavce na njeno energijsko terapijo.
Sedaj imamo veliko boljše poslovanje, saj smo s pomočjo Mašinih izrekov, energijskih terapij, nasvetov in njenega mentorskega programa, jaz in sodelavci razrešili določene bariere, določene strahove in določene omejitve, ki so nas omejevali pri uspešnosti našega podjetja.
Tako da vsem podjetnikom, ki se trenutno lahko vidijo v taki situaciji, kot sem se jaz, v situaciji, ko ne vidijo napredka, ko ne vejo kaj narediti… je mogoče le dovolj en mentorski program z Mašo Plaznik v studiu Žarka sreče in tudi v vašem podjetju bo zasijalo sončko.
Aljoša Kocjančič, ASIKURANS d.o.o.
Za nagrado po napornem obdobju smo si privoščile delavnico pri Maši Plaznik. S team buildingom smo bile vse zadovoljne. Delavnica je bila zabavna in zanimiva. S pomočjo Access Bars smo se krasno sprostile in naučile kako tehniko uporabljati tudi v vsakdanjem življenju.
Naučile smo se, kako v stresnih situacijah pozitivno gledati na stvari oziroma kako privabiti pozitivno energijo. “Domačo nalogo” (priprava listka z vprašanjem Kako je lahko še boljše kot tako?) smo seveda takoj naslednji dan naredile. Priporočamo vsem, ki si želijo v izzivih najti priložnost in na svet gledati pozitivno.
StudioCriss d.o.o.
Z Mašo Plaznik sem v Žarku sreče d.o.o. osvežila harmonijo in pridobila drugačen, nov pogled vase. Maša mi je vse to nudila in mi še nudi na prisrčen način, s pomočjo tehnik Access Bars, MTVSS, ki blagodejno vplivajo na moje počutje. Tako na duhovni, kot na telesni ravni.
Mašin Glas in roke pomirijo, njen objem da moč, njena odkritost, pa omogoča varno okolje, v katerem zaupaš njej in sebi, da se skupaj podata na čudovito potovanje v lastni svet in zaznave, v katerem lahko postanek vsak dan boljši.
Maša, iskrena hvala za tvoje energetske dotike in trenutke, ki so mi omogočili poglobljen stik s samo seboj.
Nevija Božič, Euro Nobile
Energijska terapija Radost enosti je bila zame do sedaj ena najmočnejših duhovnih izkušenj. Težko je opisati vse to intenzivno doživljanje. Meje mojega telesa so izginile in čutila sem, kako je izginila tudi vsa odvečna teža zemeljskih nalog...
Srečanje z vodnikom je bilo zelo čustveno in ganljivo. Občutila sem brezpogojno ljubezen in lahkotnost. Iz mene so privrela tudi čustva, ker sem se počutila, kot bi po dolgem času prišla na obisk domov... Sedaj dva dni po terapiji se počutim močno, odločno in polno zaupanja v prihodnje izkušnje, ki mi jih prinaša življenje... Hvaležno in radostno.
Ana
Barsi so me izredno pritegnili že na predstavitvi in nekaj me je vleklo prav k Maši, čeprav jo nisem poznala.
Udeležila sem se delavnice in imeli smo se super, sproščeno in zabavno. Izvedela sem veliko uporabnega, sploh vlečenje energije je top in to redno počnem pred spanjem - zbujam se bolj spočita in naspana.
Sedaj že komaj čakam na naslednjo delavnico, da nadaljujem z učenjem in raziskovanjem sebe :)
Mateja Marin
Hvala Maša <3
Hvala za tvoje nasvete in podporo. Hvaležna sem, da te poznam, si res en MOJ Žarek sreče, ki mi lepša vsako moje zgodnje jutro in nudi podporo in oporo v dneh, kjer so izzivi večji.
S tabo in tvojim delom je moje življenje lepše, vsak dan bolj uspešno, bolj zadovoljno in polno. Kako je lahko še lepše kot to?
Hvala iz srca.
Milena Pleško, direktorica agencije Aglaia Machmaking
Poznaš tisti trenutek, ko začutiš, da te kliče tvoja usoda, da te kliče tvoj notranji Jaz, ki želi zasvetiti v vsej svoji ljubezni, lepoti, veličini?
Tisti trenutek, ko se zavedaš, da sam sebe oviraš in si želiš naprej, a te nekaj drži nazaj? Takrat potrebuješ Žarek sreče d.o.o. in pogum, da si dovoliš, da te čarobna Maša Plaznik "prime za roko" in se ti nasmehne. Kar naenkrat imaš pogum in vidiš ves svoj potencial, ves svoj žar.
Preporod!
Willma, Porodna coachinja
Z Mašo Plaznik sem se srečala, ko je šlo v podjetju vse navzdol. V enem letu smo izgubili dve veliki, dolgoletni stranki in naročil skoraj ni bilo več. Razmišljala sem že o zaprtju podjetja.
Maša mi je na svoj način “pregledala situacijo” in povedala, da mi bo pomagala in odprla poti novim strankam. Ne vem, kaj pomeni in takrat nisem imela niti interesa, da bi to razumela, le da pomaga... :)
Isti teden sem dobila tri nove naročnike, od tega veliko podjetje, ki me je povabilo k dolgoročnemu sodelovanju. :) Uspešno z njim sodelujem že pol leta in izgleda super tudi za naprej.
Kasneje sem se odločila za privat terapijo pri njej in tako tudi na privatnem področju naredila premike, ki so bili zataknjeni že par let...
Ne vem točno kaj Maša počne... ni važno, DELUJE!
Nataša Simsič, IDEJA PLUS d.o.o.
Maša mi je za vstop v Novo leto podarila informiran svinčnik. Sama sem malenkost skeptična do takih stvari, zato pa jih z velikim veseljem testiram in nato analiziram rezultate.
Pred kratkim sem opravljala pisni del strokovnega izpita. Učila sem se, a na takšnih izpitih je vedno tudi kar nekaj takih "triki" vprašanj skupaj s podanimi odgovori, katera te zelo hitro zmedejo. Zavestno sem se odločila, da testiram Mašin svinčnik :) Zelo sem si želela, da bi pisni del opravila brezhibno in ga tudi sem.
Hvala Maša, čeprav je to težko razložiti, ampak vem, da je to piko na i (100% uspeh) pripomogel ravno ta svinčnik.
Nina Gašperšič
Kako z eno besedo opisati energijsko terapijo Radost Enosti? Preprosto :-)
Magično. :-)
Občutkov je bilo po terapiji toliko, da, ko me je Maša vprašala, kako se počutim, jih še sama nisem čisto dojela. Po dolgem času sem se spet resnično veselila življenja. Bremena, dvomi in strahovi, ki so me težila več kot deset let, so odpadla.
Po terapiji sem se brez pretiravanja počutila lažja za več deset kil. Tudi marsikatera fizična bolečina, ki me je pred tem bremenila kar nekaj časa, je dobesedno čez noč praktično izginila. Velikokrat sem brala o teh stvareh, ampak, če človek tega sam ne doživi, težko res verjame.
Iskreno svetujem energijsko terapijo vsem, ki se počutite izgubljeni in se vam zdi, da se je v življenju nekje zataknilo, ki vas je strah prihodnosti, ki se počutite ujete v določenih vzorcih, ki se konstantno ponavljajo in ne razumete, zakaj. Tudi sama sem imela te težave in vem, kako frustrirajoče in boleče je lahko. Tako za nas, kot za naše bližnje.
S tem, ko se boste odločili obiskati energijsko terapijo, boste naredili ogromno, ker vam bo pomagala pri opuščanju starih vzorcev in bremen, ki niso vaša in ste jih kljub temu iz takih in drugačnih razlogov, nosili na svojih ramenih. Pomagala vam bo, ker bo v vas ponovno prižgala tisto iskro, ki je ves čas tlela v vašem srcu, samo ste jo z leti potlačili ali pozabili nanjo. Verjetno vam bo pomagala še pri marsičem, česar nisem napisala, ker smo si ljudje različni in vsak nosi v sebi nekaj edinstvenega.
Vem, da meni je pri mojih težavah ogromno pomagala, in če si želite spremembe na boljše v svojem življenju, vam toplo priporočam, da si privoščite to zase.
Res je vredno! :-)
Ingrid Savkovič
Maša, sploh ne morem verjet niti sama kako gre boljše! Sploh se ne sekiram več za nič. Vse se ureja in v sebi čutim srečo... oz sem se sedaj lahko odločila da bom srečna... ful ful ful sem zadovoljna in pridem naslednji mesec spet :)
Res sem prenovljena in sem neizmerno hvaležna za vso pomoč. Z veseljem delim to pozitivno izkušnjo z drugimi in tudi upam da se ljudje, ki so v podobni situaciji kot sem bila jaz, odločijo prit h tebi, ker je to res neverjetno… KAKŠNA SPREMEMBA! To more človek doživet, da lahko razume :)
Jaz sem res srečna, da me je pot ustavila pri tebi in še enkrat hvala! Seveda se kmalu spet vidimo :)
Kristina