Pred mentorskim programom sem se počutila zelo težko, težko sem premikala noge in hodila, bolel me je križ. Imela sem občutek, kot da pri vsakem koraku premikam 100kg težke noge. Bolečine v kolenih in kolkih so me vseskozi spremljale. Non stop… skozi!
Med mentorskih programom pri Maši sem najprej začutila veliko sprostitev v nogah, kolenih… še posebno v levem kolenu, kjer sem imela večje težave. Sedaj se mi zdi, da šele sedaj razumem, kako sem bila prej kot v srednjeveškem oklepu. Končno se lahko premikam lahkotno. Ramena so gibčna, roke proste in hodim kot mlada deklica. Tudi z boki migam, kot bi plesala.
Ljudje se niti ne zavedamo, da obstaja pot do rešitve naših problemov. Ne znamo si pomagati ali ne najdemo prave poti in načina, kako stvari rešiti. Živimo življenje v mislih, da nam neka bolečina pripada in da moramo tako živeti. Dejansko pa ni tako.
Liza, 58 let
Maša jaz sem prav zadovoljna, da sem si lahko privoščila tvojo delavnico :). Že sama izkušnja mi je bila full zanimiva. Že nekaj let delam na sebi (kar si pač lahko privoščim) vendar so mi vedno dejali da sem nedostopna in da ne morejo do mene...
Pri tebi pa sem samo zaprla oči in sem bila kot na ringišpilu. Tako me je vrtelo da nisem niti vedela kaj se dogaja. Ob strani pa sta bila moj sin in moski s katerim sem bila v nekaksni vezi... moški me je objemal, sin pa je sam gledal. Kasneje mi je tudi sin podal roko in kot da sva nekam sla.. pol sem se pa se vedno vrtela a vedno pocasneje in pocasi pocasi me je ta moski z objemom ustavil da sem bila spet prizemljena. Po tem pa kot da sem se pomirila z vsem kar sem gojila do oceta mojega sina.. ni bilo tiste jeze al sovraštva nevem..kr izpuhtelo je.. ampak po tistem pa spim ko ubita tudi 10 ur!!
Ne morem verjet sej sem celo zivljenje spala maximum 7 ur ponavadi 5-6 in je bilo dovolj... v glavnem meni je bilo top res.
Takoj ko bom lahko si bom privoscila se kaksno tvojo delavnico :)
Si krasna in topla oseba.
Mateja
Skupinska energijska terapija RADOST ENOSTI je primerna za vsakogar, ki začuti, da bi sprejel nekaj novega.
Na kratko bi želela podati svoje izkušnje. Najprej sem bila na individualnem terminu in nato dobila željo, da se udeležim v skupini. Na individualni energijski terapiji je bilo prečudovito.
Skupinska energijska terapija RADOST ENOSTI je potekala povsem individualno, čeprav smo bili skupaj. Od samega začetka terapije sem imela občutek, da sem na pravem mestu, lahkotnost obstoja. Čeprav je potekala 60 minut sem si želela podaljšati. No, meni se je zdelo, da je bil čas krajši.
Želim Vam, da si vzamete čas zase in si prisluhnite. Želim Vam, da se sami prepričate. Ni pomembno kaj drugi občutimo, sprejmemo in spoznamo. Najbolj pomembna so Vaša osebna izkustva. V veliki meri Vam priporočam. Danes je od energijske terapije RADOST ENOSTI četrti dan, jaz sem povsem lahkotna, umirjena, odprta za novo znanje ter emocionalno odločnejša,..itd.
Velika zahvala gre tudi Maši Plaznik, saj je voditeljica delavnic. Maša z ljubeznijo in radostjo preda vso znanje naprej. Zato poslušajte notranji klic in se odločite zase. Obrestovalo se bo!
Sonja Bedenik
Bila sem med prvimi na Obali, ki so s pomočjo Maše spoznali čudovito orodje Access Bars.
S tako preprosto tehniko, lahko res naredimo velike korake v smer veselja in harmonije. Je kot dobit izgubljen ključ za skrivnostno ključavnico življenja. Iz srca sem vesela, da sem spoznala to čudovito osebo in vso toploto in ljubezen, ki izžareva. Priporočam jo VSEM, ki si želijo resničnih sprememb...
Klarisa Glavina Prebil
Pri Maši na delavnici Korekcija vida mi je bilo sproščujoče in energija iz Mašinih rok je polnila ter umirjala celo področje okoli mojih oči, za kar sem ji zelo hvaležna. Kot da bi imela enourno prijetno kopel z zdravilno energijo so uživale moje oči v razvajanju.
Mojca Stojkovič, FREESTYLE UČENJE
Delavnice Demolekularna manifestacija in molekularna demanifestacija (DM-MD) sem se udeležila skupaj s prijateljico maja 2015. Pritegnilo me je to, da lahko s pridobljenim znanjem odstranimo celulit poleg ostalih stvari. Zame je bil celulit vedno težava in vsako leto sem se borila kako ga odstraniti. Kupovala sem raznorazne kreme, napitke, losijone in ne vem kaj še in rezultat je bil ta, da se je celulit malo zmanjšal in kasneje spet vrnil. Eno leto sem se celo odpovedala moji najljubši sladkariji-sladoledu, da bi odstranila celulit.
Potem pa sem rekla, da imam dovolj vsega in da je celulit del mene in sem ga sprejela. Opravila sem delavnico DM-MD in pričela vsakodnevno z uporabo tretmana. Zvečer na kavču, ko sem gledala TV v avtu, ko smo se kam peljali. Skratka vsakič ko sem imela možnost in rezultati so vidni. Po enem mesecu, so me ljudje spraševali, če sem shujšala oz. če sem na dieti. Jaz pa sem se veselo posmehnila, saj sem brez truda dobila željen rezultat. Tretma DM-MD sem izvajala na sinu, ki je imel bradavico na nogi in zdaj je nima več.
Hvala Maši, da mi je to omogočila!
Tina Kotrle
Danes sem se udeležila delavnice MTVSS. Navdušena nad informacijami in energijo. Med delavnico mi je sicer postalo malce slabo in na moje presenečenje mi je po čistilnem izreku Maše Plaznik, bilo v trenutku bolje (neverjeten občutek).
Kako je lahko se boljše kot tako? :) Priporočam
Sanja Ivic
Pred približno 4 leti si je Maj poškodoval tačko (sklep v prstu) in začeli smo z zdravljenjem s kortikosteroidi (predlagali so tudi amputacijo prsta). Po aplikaciji je zdravilo držalo od 4 do 6 mesecev in zadovoljna sem bila z učinki zdravila. Ko je bil spet čas za zdravilo, pa sem od našega veterinarja izvedela, da zdravila trenutno ni v Sloveniji.
V istem obdobju sem imela individualno seanso z Mašo in omenila sem ji tačko od Maja. Maša je takoj predlagala, da lahko tretma izvaja tudi na njemu. Zdravilo tako in tako ni bilo na razpolago, pa sem si rekla ,,škoditi ne more''. Že med samo seanso je Majček Maši zaspal v naročju in videla sem, da je sproščen in da mu je prijetno. Tretma smo čez en mesec ponovili in trenutno lahko rečem le-to, da od takrat Maj ni več potreboval zdravila.
Tatjana Stanisavljević
V zahvalo na predano znanje in čas, bi rada zapisala svoje izkušnje na delavnici MTVSS.
Povsem po "naključju", čeprav verjamem, da je vse na ključ sem se spoznala s preprosto in enostavno tehniko, ki je del mojega vsakdana od prvega srečanja.
Zakaj sem se odločila za delavnico MTVSS?
Najbolj me je "privabilo" moje takratno stanje, ki sem se ga želela rešiti. Kar naprej sem imela prebavne težave in simptome povezane z metabolizmom. Na delavnico sem se prijavila brez oklevanja in z mislimi, da želim nekaj spremeniti in škoditi ne bo moglo.
Priporočam iz lastnih izkušenj, če imate kakršnekoli težave povezane z hormonskim sistemom, da se prepričate in naučite to enostavno tehniko, ki je neboleča in hitro delujoča.
Predhodno ni potrebno nobenega znanja, saj je tehnika preprosta.
Na delavnici se povsem natančno naučiš znanja, ki ga potrebuješ za nadaljnjo izvedbo.
V veliko veselje vam podelim svoje nadaljnje izkušnje še naprej, v kolikor ste zainteresirani za udeležbo na delavnici.
Nikoli ne pozabite, da ste na prvem mestu in, ko boste vi dobro, boste lahko pomagali drugim!
Vse dobro, zadovoljna stranka
Sonja Bedenik
Draga Maša, tvoja delavnica NAJDI SEBE je bila čarobna. Resnično. Kot sem ti rekla, sem opazila, da sem zadnja leta izgubila stik s sabo, z energijo.
Poskusila sem nekaj delavnic in vse so bile super, vendar ne prave zame. Tokrat se je pokazalo, da je bila sekundna odločitev, da pridem k tebi, prava. Že naslednji dan sem začela uporabljati napotke in opažam razliko. Sem umirjena, vse se izboljšuje.
Spremembe že opažam in verjamem, da jih bo še več.
Martina
Delavnico PODJETNIK V MENI sem dobil kot darilo, in morem povedati, da je bila res neverjetna izkušnja. Zdaj sem bolj produktiven, usmerjen k svojim ciljem ter pozitivno naravnan. Spoznal sem samega sebe in ovire, ki si jih sam postavljam.
Hvala Maša za nepozabno druženje in zabavo. "Kako nam je lahko boljše kot tako?"
Matej Zlatič, Svetovalec za Spletni Marketing
En obisk pri Maši, katerega mi je podarila najdražja oseba v mojem življenju, mi je še bolj polepšal moje počutje in veselje.
Imela sem problem z mehurjem in ker nisem bila kos pozdraviti niti z tabletami, mi je pomagala prav boginija Maša. Obenem pa mi je še razjasnila določene dvome o mojem privat oz. čustvenem področju. Tako, da sem danes kot nova.
Nasmejana, vesela in brez bolečin. Hvala Maša, ker obstajaš.
Jaz resnično priporočam! Sem tudi sama oseba, ki sem bolj skeptična glede takih stvari, ampak tokrat sem se zmotila. Res deluje!!!
Marjeta, 40 let